Op zaterdag 14 december is er een informatiemiddag over zorgzaam samen leven in Driebergen.

Ook in ons dorp komt het voor dat mensen zo weinig contact maken of misschien psychische problemen hebben, waardoor hun buren zich ongerust gaan maken. Wat kun je dan doen? Maar laten zitten of toch een helpende hand toe steken?

Wij zijn een groepje bewoners uit Driebergen die bezig zijn met hoe we in onze buurt goed kunnen leven met anderen, ook al leven die anders en hebben ze misschien een probleem.

De bijeenkomst vindt plaats op:

zaterdag 14 december van 15 tot 17 uur in het gebouw van Djoi, Engweg 24E in Driebergen.

We horen dan verhalen van mensen die hier zelf tegen aan zijn gelopen en krijgen advies van enkele uitgenodigde hulpverleners. De gesprekken vinden plaats in kleine kring om een gesprekstafel. Belangstellende bewoners van ons dorp zijn uitgenodigd!

De initiatiefnemers zijn Erwin Donkervoort, Pieterjan van Delden, Neeltje Jansen, Clemens Festen en Nienke van der Veen uit Driebergen. Deze bijeenkomst wordt mede mogelijk gemaakt door Stichting Wel-Doen Driebergen en OPEN, de progressieve beweging van de Utrechtse Heuvelrug.